Tozsuzlaştırma Üniteleri

Toz Bastırma Üniteleri

Toz bastırma sistemi su damlacıkları püskürterek, tesisin tamamında çok büyük oranda tozun azalmasını sağlar.

Toz bastırma sistemleri sağlık, güvenlik ve çevre kurallarını karşılamak için önemli bir etkendir. Aynı zamanda tesisin tozlanmasını engelleyerek çalışanların sağlığını korumada da yardımcı olur. SAES kırma eleme sektöründe komple toz bastırma çözümleri sunmaktadır.

Toz bastırma sistemlerimiz havada uçuşan tozu, malzemeyi ıslatmadan sadece küçük bir oranda nemlenme yaparak kontrol altında tutar. Sistemlerimiz pahalı ve zahmetli montaj olmaksızın bütün bir sistem olarak kolayca kurulur ve sisteme entegre edilir.

 

Filtre ve Toz Tutma Sistemleri

Üretim işlemleri sırasında çıkan parçacıklar, çalışma ortamından ve aspirasyon havasından arındırılmalıdır çünkü çevre bilinci ve insan sağlığı için önemlidir. Geniş ürün yelpazemiz ve sürece özgü tasarımlarımız ile toz toplama sistemlerimiz sizlere sunulmaktadır.

Torba tipi jet filtreleri toz tipi ve proses parametrelerine göre tasarlanmaktadır. Filtrenin içinde kullanılacak torba tipi ve karakteristiği sürecin detaylarına göre belirlenir. Temizleme sistemi isteğe bağlı olarak zaman ayarlı olabilir veya farklı basınç kontrolü ile olabilir.